KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10706425
nr 1070 6425
Kopparstick
6 st, 1800-tal, Svensk Botanik, Palmstruch, Handkolorerade, ca 18x12
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 november 2016
kl 19:51:42
21/11 19:46:42